sobota, 3 grudnia 2011

(za) dużo planów

Cześć.
Oto jestem :)

Jakie piękne mam regały. Dokładnie to regał i komódkę. Ah. Zakochałam się. I już plany co gdzie poustawiać. Nawet dwie wersje. Brakuje mi z mebli (do mojego pokoju) tylko łóżka, regału na książki i płyty dvd oraz gablotki na bibeloty ;)
No i jeszcze lampy. Eh. Plany plany zakupowe. Tyle do kupienia, tyle myślenia co gdzie postawić by było dobrze. A jeszcze trzeba brać pod uwagę ogólny wygląd a przede wszystkim wygodę. Wygodę co do łóżka, co do przestrzeni, bo chyba nie chcecie bym się zabiła pierwszej nocy potykając się o stojącą na środku szafę xD
Ale o moich planach związanych tylko i wyłącznie z projektowaniem wystroju pokoju, inaczej mówiąc o mojej przeprowadzce, mogę Wam kiedyś opowiedzieć jeżeli będziecie chcieć? ;)
Jakie jeszcze plany? A no przede wszystkim zarobić i odłożyć kasę. Ale jak to zrobić jak tyle wydatków, m.in. na wystrój pokoju, ale także codzienne rzeczy jak ciuch od czasu do czasu, coś do jedzenia i picia do pracy. Nie wiem. A tu pasuje jeszcze iść wreszcie na lekcje śpiewu. Niby do teraz radziłam sobie dobrze z poprawą głosu, ale tak czy owak by pasowało. Mam plan by iść. Bo nie tak daleko. Ale cóż jak 80zł za 50 minut? Trochę drogo. A 80zł piechotą nie chodzi. 60zł/godz jeśli bierze się 4 lekcja na raz, a 40zł/godz jeżeli 10. Super jest trzecia opcja, ale wydać 400zł na raz to trochę dużo. Nie wiem. Plany, planami, ale trzeba wziąć się do roboty. Praca pracą, ale coś dodatkowo. Tylko co? I tu kolejny PLAN by wymyślić dobry sposób na dorobienie kaski. I ta dorobiona kasa w całości szłaby na lekcje śpiewu, teksty, muzykę, nagrania i inne związane z realizacją moich marzeń.
To nie koniec. Jeszcze mam parę planów, ale niestety teraz, dziś czy jutro ich nie zrealizuję. Po pierwsze potrzeba dużo dużo kasy, a po drugie są one związane z moim głównym planem nagrania płyty i koncertowania. Czyli jednymi słowy dalekie plany. ALE zastrzegam sobie do nich prawo ;P Ale ich nie zdradzę ;P Oby tylko nikt nie wpadł na te same pomysły. Choć jeden (w podobny sposób) jest właśnie realizowany. Ale nie zdradzę co to jest.
I jeszcze jeden plan, ale tu z kolei potrzeba dużo, dużo czasu i cierpliwości. Oraz tak naprawdę pozwolenia na wykorzystywanie pewnych informacji, oraz zasięgnięcia dodatkowych informacji u samego źródła.
Coś jeszcze?
TAK! Jakby inaczej. Spać! Cały dzień.
Ale z bardziej przyziemnych to iść na "Listy do M." i "Wyjazd integracyjny". Był ktoś? Może ktoś polecić lub odradzić i krótko uzasadnić?
Awww.. Czy to koniec?
Na pewno nie, ale jak na tą chwile nie mogę sobie przypomnieć. Mam kurzą pamięć xD Ale co się dziwić? Stara jestem.. ^^

Przeczytał to ktoś??
Dziękuję.

Jak minęła sobota?
Miłego wieczorku i dobrej nocki.

9 komentarzy:

 1. Nie jesteś stara a pomysły zawsze warto mieć ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, wf mam tylko przez jeden rok;)

  OdpowiedzUsuń
 3. pokaż mebelki:)
  Ja dzisiaj jestem dość nie rozumna , dlatego zadaje pytania , ale nie tylko tobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. mi by sie nowe łóżko przydało ^^
  nie :D
  one są niebieskie, tyle, zę na zdj. bardziej wpadają w taki szary XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Na "Listy do M." to chce moja klasa jechać;P
  Hm, zazdroszczę, masz własny pokój.
  Tak, ten płyn;P Nawet działa;)
  Hm, pokażę w następnej notce;P i po następnej sobocie sesyjkę z moim pistoletem pewnie też zamieszczę;P
  Dzięki;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale będziesz miała.... A ja się męczę z bratem;/
  Okej;P Może mam fajny pomysł, ale to jutro w notce, jak go sobie pokładam;P
  A ty pochwal się mebelkami, bo ciekawa jestem;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Listy do M. poprostu cudo! :) najlepszy polski film! :)
  Wyjazd integracyjny nieciekawy ale może tobie się spodoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ha, pochwalę się, że przeczytałam. Ty to masz głowę, nie ma co. Główka pracuje.
  Tak tu sobie pisałaś co gdzie postawić w sowim świeżo postawionym ( popraw mnie jeśli się mylę ) domku, a tu przechodzić do wielkich marzeń. Oczywiście trzymam kciuki, żeby Ci się udało. Może jakiś show w telewizji? Typu X Factor czy coś.
  W ogóle to dziękuję bardzo. Nie pytaj o naukę. Masakliren wręcz. 14,15,16 to będą chyba najgorsze dni w moim życiu. Wtedy mam próbne egzaminy i już zaczynam się stresować, co do ocen to mogłoby być lepiej, ale wydaje mi się, że nie jest źle. Wiem, że średnia będzie ponad 4.0, ale nie wiem dokładnie ile. W ogóle to może cię zdziwi, ale szczerze pokochałam niemiecki. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz nie mam jej gdzie kupic :/// no juz nie jestem under 20 ;)))


  xoxo from rome
  K.
  http://kcomekarolina.com/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją, więc pisz :)
Na pewno odwiedzę Twojego bloga, odpiszę, przeczytam, skomentuję..
A jeżeli podoba Ci się tutaj to zaobserwuj..