poniedziałek, 9 kwietnia 2012

już po świętach

Haha. no właśnie. a u mnie dalej "Wesołych Świąt" xD
w tym roku wyjątkowo mało zjadłam jajek w te Święta. a wy jak stoicie z ilością jaj? xD
nawet mało słodyczy jadłam. trochę placka metrowca mojej mamy (mniam) bo w końcu ponad miesiąc nie jadłam nic słodkiego.
nie mogło zabraknąć babki wielkanocnej, ale u mnie przybrała kształt dwunastu babeczek z kawałkami czekolady. pycha.

Takie cudne leniuchowanie, a tu jutro trzeba do pracy. Na szczęście od uczelni jeszcze jutro odpoczynek ;)
ale muszę przygotować wreszcie prezentację ok 10 minutową na angielski. specjalnie tydzień temu nie poszłam by uniknąć tego. dobra, dobra.. napisać nie jest trudno. zwłaszcza teraz w dobie internetu. nauczyć się jeszcze, ale co z tematem? o czym napisać? pomóżcie. ma to być hobby, albo zainteresowanie. i ma być struktura: wstęp o czym, 1-o tym, 2-o tamtym, 3-o czymś innym, 1,2,3 - podsumowania, zakończenie. najgorsze jest to że ma być cel. np reklama i zachęta do kupienia przedmiotu, zachęta do nauki, ćwiczeń, zdrowego odżywiania itd. a mogłoby być o rasie psa? tylko jaki w tym cel? jedynie dydaktyczny? chyba, że podpiąć to pod zachętę do kupna?? najchętniej zrobiłabym prezentację pod tytułem 'pozytywne wychowanie psa', ale do tego potrzebny mi pies. mam psa, ale nieusłuchanego, rozpieszczonego i sami wiecie co by było gdybym go wzięła. szczekanie, bieganie, niesłuchanie. poczekam na swojego wymarzonego psa i go wtedy wezmę. oczywiście jak znów będą głupie prezentację.
i TAK, wezmę psa ze sobą. ale wtedy albo nie zostanę na pozostałych zajęciach, albo będę wychodzić z nim pomiędzy nimi. no chyba, że to już będzie starszy pies. ale w sumie by się nudził..
dobra. zeszłam z tematu. i co?? mógłby być taki temat? taki to znaczy o rasie psa??

Ok. kończę.
dobranoc.
postaram się jutro wpaść. ;)

1 komentarz:

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją, więc pisz :)
Na pewno odwiedzę Twojego bloga, odpiszę, przeczytam, skomentuję..
A jeżeli podoba Ci się tutaj to zaobserwuj..