środa, 13 czerwca 2012

film 1:1 książki

Może się podniosę. Zobaczymy jak będzie po zaliczeniu finansów i rachunkowości plus egzaminy z finansów, statystyki i makroekonomii. Albo wyjdę na prostą, albo jeszcze bardziej mnie dobiją. Wtedy zostanie wrzesień. Oby jak najmniej jak już ma być.
Wczoraj akurat jak przełączyłam na HBO2 bodajże szedł film pt. "Postrach nocy". Miałam iść na niego do kina.. w sumie dobrze, że nie poszłam. Bez rewelacji. Ale nawet mi się podobał jak na film w domu do obejrzenia. W sumie początku nie widziałam. Może uda się niedługo obejrzeć.
.
.
Dziś mecz był. KTO OGLĄDAŁ? Pięknie! Pięknie dziś nasi grali. Walczyli do końca. I mamy remis. Teraz wygrać z Czechami. 16 czerwca (sobota) mecz!
Ale PYTAM! Nie dało się tak grać z Grecją?? Nie dało się tak walczyć (i zdobyć kolejny gol?) i bronić (może nie byłoby straconej bramki) ??
Ale co do dzisiejszego to po nim były powtórki z meczy. Była powtórka spalonego. Żałuję, że nie nagrałąm bo widać jak Lewandowski (? chyba tak) przejmuje piłkę i strzela to Rusek jest milimetry PRZED nim, a potem nawet ten jego ślizg czy co tam świadczy o tym, że był przed Polakiem czyli inaczej był przedostatni piłkarz bliżej bramki niż atakujący a sędzie powiedział spalony a nie było. Może się nie znam, ale mówię co widziałam. Dosłownie milimetry i.. sekundy.
Tak czy owak cieszę się z takiego wyniku.
Trzymam kciuki w sobotę i oczywiście spotkać mnie można przed tv w dużym pokoju xD
.
.
Do biblioteczki dodałam dziś prezent imieninowy choć troszeczkę przedwczesny xD
1
2
3

I kiedy ja to przeczytam?
Ale cieszę się bardzo. Potem będzie polowanie na okazje do kupna kolejnych części. O ile te się spodobają, ale mam taką nadzieję ;)

Buźka ;*

3 komentarze:

  1. skończyłam rok 4 czerwca;p mam praktyki

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny masz blog wiesz?Na pewno BEDE tu czesciej ZAGLADAC!^^PS.OBSERWUJEMY?:)Buziaki:**!!

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją, więc pisz :)
Na pewno odwiedzę Twojego bloga, odpiszę, przeczytam, skomentuję..
A jeżeli podoba Ci się tutaj to zaobserwuj..