piątek, 25 maja 2012

nie daj się EwaWszyscy zapewne słyszeli o wypadku Ewy Farnej, który miał miejsce we wtorek.
Auto jedno z lepszych, a jednak do kasacji.
Przysnęła. Zmęczenie po nie przespanych nocach. Alkoholu jednak zostało od tej 23.
Zjechała z drogi, drzewo, dachowanie.
Zakrwawione nogi, wysiadła z auta, po spojrzeniu na nie spanikowała.
Przeżyła.
Cieszy mnie to bardzo!


Prawo jazdy tak długo ma jak ja, od września 2011 roku. Co z tego, że je straci i być może nawet na 10 lat ?!?! NIEWAŻNE! WAŻNE jest to że żyje.

 "Jechałam tradycyjną trasą z domu w Czeskim Cieszynie. Przysnęłam, a rozbudziło mnie drganie prawych kół. Próbowałam skierować kierownicę z powrotem na drogę, ale było już za późno. [...] Kiedy otworzyłam oczy zauważyłam zakrwawione nogi. Bałam się, że gdzieś wycieka benzyna i musiałam wysiąść z samochodu. Zauważyłam kobietę, która zawołała pomoc. Przyjechali znajomi rodziców i zadzwonili po ojca. Kiedy zobaczyłam auto - wpadłam w panikę, dostałam ataku histerii, patrzyłam, czy mam ręce i nogi. Nie wierzyłam, że mogłam nie wyjść z tego cało." - opowiada Ewa Farna

Nie dziwie się, że wpadła w panikę. Też bym tak zareagowała i krzyczała w niebo głosy gdybym zobaczyła auto, a raczej to co po nim zostało..


Nie przespane noce robią swoje. Dodać do tego alkohol.. to samobójstwo.
Rozumiem, że o 23 ostatni drink czy coś tam, a potem 7 godzin już nic. Ale zmęczenie zostało. Po imprezie i alkoholu (choć 'dawno') nawet się zwielokrotniło.. Czuła się dobrze, ale się przeceniła jak sama mówi. Jednak ja nie odwrócę się od niej ! Każdy może popełnić błąd. Ja do auta nie wsiadłabym nawet po 24 godzinach od ostatniej kropli alkoholu chociaż czułabym się znakomicie.
Osobiście jak idę na impreze, jakąkolwiek, albo zostaję u danej osoby na noc (Agnieszka czy Iza), albo nie tykam ani kropli alkoholu by móc wrócić, a i tak wracam o 22, bo ostatni bus, albo załatwiam sobie kierowcę - ktoś znajomy lub mama.
Tak czy owak, współczuję Ewie jak i jej rodzicom. Niewyobrażalne jest to co przeżywali w momencie gdy dowiedzieli się o wypadku. Wnet na zawał by zeszli, ale wiedzieli, że nie mogą, bo znajomi, którzy ich zawiadomili dali znać, że Ewa żyje.
Nie chciałabym nigdy znaleźć się w sytuacji Ewy czy jej rodziców.
Chętnie odwiedziłabym Ewę, ale nie wiem czy jest w domu w Wędryni czy w Pradze :(
Nie byłam w stanie oglądać Sopot Top Trendy, więc nie wiem czy Ewa była. muszę poszukać w internecie. Ale podejrzewam, że nie. Z resztą jestem jak najbardziej za tym, by Ewa siedziała w domu i odpoczywała.

Nikt nie jest idealny. A imprezy? Młodsi imprezują, a nie raz widziałam 12,13-latka z butelką 0,5. Żal mi takich dzieciaków. Nastolatki, że imprezują każdy wie i nie ma z tego afer. A najgłośniej nadają na Ewę Ci, którzy piją najwięcej, co tydzień impreza, sami siadają po kieliszku za kierownicę, albo nawet mieli wypadek i teraz się odgrywają :/

Jeszcze raz NIE DAJ SIĘ EWA wszystkim, którzy odwrócili się od Ciebie, bo noga Ci się podwinęła. Ja będę Cię wspierać zawsze !

Po wypadku Ewa może stracić szanse na studiowanie prawa. Trzymam kcuki, by jednak ułożyło się po jej myśli.

Więcej możecie przeczytać na wszystkich niemal portalach. Wystarczy wpisać w google "ewa farna wypadek". Jednym z takich portali jest kotek.pl, ale również plejada, moto, muzyka, gwiazdy na onecie; wiadomości.wp.pl, kozaczek, pudelek, wyborcza.pl, eska.pl, blesk.cz, plotek.pl

Dobranoc.

7 komentarzy:

 1. kurcze nie spodziewałabym się po niej tego:)

  OdpowiedzUsuń
 2. dla gazet , telewizji i portali internetowych najważniejsze jest to , że miała wypadek , że piła alkohol choć jest już dorosła , to że straci prawko . nikt nie wspomni o tym , że mogła nie przeżyć , że był to niebezpieczny wypadek . nie pojmuje tego , nie czytam i nie oglądam programów o gwiazdach i takich news'ach. to jedna wielka głupota!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybacz nie znam Cie. Ale nie mogę przejść od pisania takich głupot obojętnie! Aż się nóż w kieszeni otwiera jak czytam takie głupoty. Fakt dobrze, ze jej się nic nie stało. Ale zabranie prawa jazdy to dla takiej osoby ZA MAŁO!!!! Co z tego, ze jest gwiazdą nie zdajecie sobie sprawy z tego, że mogła kogoś zabić!! Mogła jechać drogą po której któraś z was pseudo idolki by szła i co wtedy myślicie, że by was ominęła? Zostałby z was placek ciekawe czy wtedy byście tak jej broniły. Zabranie prawa jazdy to za mało dla pijaków na drodze!! Więzienie TAK!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Do poprzedniego komentarza, który napisałam! Polecam obejrzeć:

  http://www.youtube.com/watch?v=oBpVa_cMgmA&feature=share

  Może coś trafi do waszych łebków broniących laski która mogłaby kogoś zabić.. SZCZYT

  OdpowiedzUsuń
 5. oglądałam to już kiedyś.. nie mówię, że za mało. do tego jeszcze czeka ją mandat i odpowiadać przed sądem będzie.
  ale nie rozumiem o co się rzucasz i od razu nożem grozisz :/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie motywacją, więc pisz :)
Na pewno odwiedzę Twojego bloga, odpiszę, przeczytam, skomentuję..
A jeżeli podoba Ci się tutaj to zaobserwuj..